Fot. Waterworld

W każdy wtorek lipca i sierpnia dzieci z gminy Kosakowo będą mogły bezpłatnie skorzystać z wodnego placu zabaw w Rewie. Wśród proponowanych atrakcji m.in. kule wodne i pontony.

Aby uatrakcyjnić mieszkańcom oraz turystom wakacyjne miesiące w Rewie ruszył wodny plac zabaw. W ramach “Dnia otwartego dla dzieci” z wodnych atrakcji będą mogły skorzystać nieodpłatnie dzieci i młodzież z gminy Kosakowo w przedziale wiekowym 7 – 15 lat. 

Wodny plac zabaw, umiejscowiony u nasady Cypla Rewskiego od wewnętrznej strony Zalewu Puckiego, będzie udostępniany w każdy wtorek (z wyłączeniem dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 10:00 -18:00, w lipcu i sierpniu.

Warunkiem korzystania przez dziecko bez pobierania od niego opłaty z wodnego placu zabaw w Rewie jest posiadanie legitymacji szkolnej potwierdzającej uczęszczanie do jednej ze szkół w gminie Kosakowo.

W przypadku uczestnictwa grupowego (powyżej 10 osób) wymagane jest poinformowanie przez opiekuna grupy organizatora na dzień wcześniej na numer tel. 514 636 539 lub 509 342 127. Organizatorzy podczas zabaw zapewniają opiekę ratownika wodnego i kamizelki asekuracyjne dla każdego uczestnika.