Dzięki zmianom z 2018 roku cała Polska stała się strefą ekonomiczną, a przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego niezależnie od swojej wielkości, a także lokalizacji.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. Działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz we wschodniej części województwa pomorskiego. Jej zadaniem jest wspieranie przedsiębiorczości w regionie. Zajmuje się kompleksową obsługą inwestorów, wydaje decyzje o wsparciu uprawniające do korzystania ze zwolnienia z podatku dochodowego (PIT lub CIT) zarówno dla istniejących przedsiębiorstw jak i nowych projektów inwestycyjnych na 12 lub 15 lat.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej: