Komunikat dyrekcji Szpitala w Pucku

Szanowni Państwo,
w związku ze stwierdzonym ogniskiem epidemicznym oraz objęciem nadzoru i skierowaniem personelu szpitala przez Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Pucku na kwarantannę, na chwilę obecną, nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć obsady personelu medycznego w oddziałach szpitala, poradniach i gabinetach specjalistycznych.

Aktualnie została wszczęta procedura przekazania Pacjentów do innych placówek.

➡️ Pacjenci, którzy mieli zaplanowane wizyty w poradniach specjalistycznych (w dniach 21.08 – 31.08) zostaną poinformowani o nowych terminach.
➡️ Od dnia 21.08.2020 r. wstrzymana zostaje praca laboratorium.
➡️ Od dnia 21.08.2020 r. wstrzymała zostaje Pracownia TK i RTG

Zamknięcie placówki przewidywane jest do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Dział Fizjoterapii | Poradnia Medycyny Pracy (28.08.2020) | Zespoły Ratownictwa Medycznego | Nocna i Świąteczna Opieka Chorych – udziela świadczeń bez zmian.

Liczymy na zrozumienie z Państwa strony. Robiliśmy co mogliśmy. Pomimo wielu obostrzeń, nasze Poradnie i Oddziały pracowały nieprzerwanie od kwietnia 2020 r. Kiedy wstrzymywały prace inne placówki – bądź ich oddziały – braliśmy głęboki oddech i z uporem maniaka przypominaliśmy o restrykcjach.   Niestety, sezon wakacyjny i wzrastająca liczba zachorowań nas chwilowo pokonała. Proszę nam wierzyć, wstrzymanie pracy Szpitala to była bardzo trudna decyzja, poprzedzona wieloma konsultacjami. Po raz kolejny podkreślamy, szpital to ludzie… ludzie, którzy na co dzień dbają o Państwa zdrowie, teraz sami potrzebują wsparcia.