Od poniedziałku 25 października br. kosakowski Klub Seniora rozpoczyna działalność.
Udział w klubie jest bezpłatny, a obiekt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-14:00.
Dla uczestników został przygotowany bogaty grafik, a w nim zajęcia ruchowe (m.in nauka tańca, nordic walking, fitness), zajęcia manualne, spotkania ze specjalistami (m.in podologiem, lekarzem, psychologiem, rehabilitantem, dietetykiem), zajęcia międzypokoleniowe, zajęcia komputerowe, wyjazdy do instytucji kultury oraz jeden posiłek dziennie.
Szczegółowy grafik obowiązujący od przyszłego tygodnia poniżej:
Więcej informacji pod numerem telefonu: 507-101-563 lub w siedzibie klubu (ul. Żeromskiego 53, 81-198 Kosakowo).

Klub Seniora w Kosakowie powstał w ramach projektu „Kompleksowy system wsparcia mieszkańców miast i gmin powiatu puckiego w wieku senioralnym i ich opiekunów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.