Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. W tym roku na deskach sceny Kosakowskiego Centrum Kultury w Pierwoszynie wystąpi Marcin Sójka – zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland, który zagra wraz z zespołem Acoustic Trio.

Marcin Sójka jest zwycięzcą 9. edycji programu The Voice of Poland i zdobywcą „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56. KFPP w Opolu 2019 za płytę pt. „Kilka prawd”. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Wśród doskonale przyjętych przez publiczność singli, pochodzących z debiutanckiego albumu zatytułowanego “Kilka prawd” można wymienić – „Zaskakuj mnie”, „Dalej”, „Lepiej” i “Wróć”. Debiutanckiej płyty Marcina Sójki słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę! O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości… i zawsze puenta tego dialogu będzie pozytywna. W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej, o czym będzie się można przekonać podczas wyjątkowej trasy koncertowej dedykowanej kobietom, na mapie której znalazła się również gmina Kosakowo.

Koncert odbędzie się w sobotę 5 marca o godzinie 17.00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie przy ulicy Kaszubskiej 11.

Wstęp bezpłatny – obowiązują zapisy na: www.kulturakosakowo.pl

UWAGA! Pula biletów na koncert została wyczerpana.