Zapraszamy do udziału w XVII edycji Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Tegoroczny konkurs będzie odbywał się w kategorii szopka rodzinna. Warto już dziś rozpocząć przygotowania i zabrać się do pracy, bowiem termin nadsyłania prac konkursowych upływa 11 grudnia.

Udział w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w naszej gminie to doskonała okazja do utrwalania tradycji bożonarodzeniowych, to także dobry czas na budowę rodzinnych więzi – zaprasza Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo. – Zaangażowanie wszystkich członków rodziny w realizację wspólnego projektu szopki na pewno zaowocuje okazałym dziełem, niewykluczone, że podczas pracy odkryjemy twórcze talenty u siebie lub wśród naszych najbliższych.

Na wszystkie tegoroczne szopki rodzinne czekamy do 11 grudnia – informuje Anna Paturej, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Kosakowo. – Prace opatrzone podpisami autorów, adresem zamieszkania, wiekiem twórców oraz numerem telefonu i adresem e-mail do kontaktu należy dostarczać do siedziby naszej Biblioteki w Kosakowie przy ul. Fiołkowej 2 A. Zachęcamy, aby szopki były inspirowane lokalnymi tradycjami, pejzażami, strojami, miejscową architekturą. Wyniki konkursu ogłosimy 16 grudnia, a wszystkie szopki rodzinne stworzą wystawę w naszej Bibliotece. 

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA