Gotowanie posiłków na wynos to aktualnie jedyna propozycja branży gastronomicznej, która musi walczyć o przetrwanie w okresie nasilającej się pandemii. Wiosenny lockdown oraz jesienne obostrzenia dotkliwie odczuły restauracje, bary i kawiarnie. 6 listopada (piątek) dołączamy do akcji #zamawiamBOwspieram! To najlepsze co możemy zrobić, aby uchronić  branżę gastro przed całkowitym zamknięciem.

Zamawiamy-bo-wspieramy! Każdy z nas może pomóc restauratorom, którymi w wielu przypadkach są nasi sąsiedzi, znajomi z osiedla i miejscowości, czy choćby szkolnej ławki.

Dziś nie gotujmy w domu obiadu – zamówmy sobie ulubione danie w zaprzyjaźnionym miejscu, do którego (gdyby nie pandemia) chętnie poszlibyśmy z rodziną czy paczką przyjaciół. W ten sposób pomóżmy branży gastronomicznej utrzymać się na powierzchni. Oni nas naprawdę potrzebują.

Do akcji #zamawiamBOwspieram! namówmy bliskich i znajomych na facebooku. Posiłek w towarzystwie zawsze smakuje lepiej, tym lepiej, że łączy nas wspólny cel – pomoc lokalnym przedsiębiorcom.

#zamawiamBOwspieram! to akcja pomagania z dobrym smakiem. My zamówiliśmy już wczoraj, obiadek smakował wybornie. Gorąco polecamy kosakowskich gastronomów!