Zapraszamy 11 listopada br. w 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na XVII Bieg Niepodległości, który rozpocznie się  o godzinie 11:45. Bieg nie tylko pozwoli spędzić nam aktywnie czas, ale również umożliwi wspólne świętowanie tak ważnego wydarzenia w historii naszego kraju. Wspólnie możemy stworzyć wspaniałą atmosferę. Zapraszamy zarówno początkujących jak i doświadczonych biegaczy, jest to doskonała okazja by pokazać swoje wsparcie dla idei niepodległości i zdrowego stylu życia.
Niepodległość to ważne dziedzictwo, które można celebrować na różne sposoby. Dlatego zachęcamy do udziału w XVII Biegu Niepodległości, abyśmy razem mogli uczcić tę doniosłą chwilę w historii Polski. Będzie to również doskonała okazja aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, spotkać się z sąsiadami oraz zacieśnić więzy społeczności lokalnej.
  • Trasa biegu – start i meta w Kosakowie na placu przy górce, przebieg ścieżka pieszo-rowerowa Kosakowo-Mechelinki

 

Źródło i materiały: Kosakowo Sport /www.kosakowosport.pl