W sobotę 18 czerwca br. w Centrum Sportowym Kosakowo odbędzie się Festiwal Rodzin. Wydarzenie organizowane jest w ramach X Światowego Spotkania Rodzin, a w planach są m.in. zawody sportowe oraz konkursy.   

Światowe Spotkanie Rodzin odbywa się od 1994 roku, z reguły co trzy lata. Tegoroczne będzie dziesiątym i zaplanowano je na 22-26 czerwca br. w Rzymie. Zorganizowane zostanie z rocznym opóźnieniem z powodu pandemii i po raz pierwszy, jak wcześniej ogłosił papież Franciszek, w nowej formule. Spotkanie będzie się odbywać zarówno w Rzymie, jak i m.in. w Kościołach lokalnych.

W ramach X Światowego Spotkania Rodzin w Centrum Sportowym Kosakowo przy ul. Żeromskiego 11 odbędzie się Festiwal Rodzin. Wydarzenie zaplanowano na 18 czerwca w godz. 10:00-15:00. W programie: gry i zabawy, konkursy, dmuchańce, warsztaty, niespodzianki, mała gastronomia oraz zawody dla dzieci, młodzieży i dorosłych: AQUATHLON. Na zawody obowiązują zapisy pod adresem: dobrespotkania.pl/zawody. Zapraszamy.