W związku z dużym zainteresowaniem pierwszym spotkaniem „przy kawie” z wójtem gminy Kosakowo Marcinem Majek zapraszamy na kolejne, które odbędzie się 4 grudnia br. o godzinie 16:00 w Urzędzie Gminy Kosakowo. Spotkanie przewidziane jest do godziny 18:00.

Podczas pierwszego spotkania poruszono wiele ważnych dla mieszkańców kwestii, którzy bez oporów mogli zadawać nurtujące ich pytania, uzyskując od razu odpowiedź. Taka formuła spotkań z mieszkańcami, bez konieczności umawiania się, ma już swoje pierwsze owoce. Przykładem tego było zwrócenie większej uwagi na kwestię aktywizacji osób z niepełnosprawnościami z naszej gminy. Czego kolejnym krokiem było spotkanie, podczas którego szczegółowo zaznaczono i omówiono potrzeby mieszkańców z niepełnosprawnościami.

Cieszymy się, że takie spotkania tworzą przestrzeń do wspólnego dialogu dla społeczności z podobnymi potrzebami.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie „przy kawie”.