Serdecznie zapraszamy na dwa koncerty Robert Janowski & Acoustic Trio z okazji Dnia Kobiet.

W niedzielę, 12 marca br. w Kosakowskim Centrum Kultury odbędzie się prawdziwa uczta artystyczna dla wielbicielek muzyki w wersji akustycznej na żywo. Na repertuar Janowski Projekt – Acoustic Trio składają się zarówno autorskie utwory artysty oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej. Te ciekawe aranżacje i kompozycje tworzą atmosferę wyrafinowanego i rozrywkowego spotkania z muzyką, a magia pięknych piosenek przyjmuje prawdziwie niebanalną formę. Całość występu będzie prowadzona z dużą dawką humoru i dobrej zabawy.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które od 21.02.2023 r. będzie można nabyć w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie. Szczegóły pod numerem telefonu: 58-573-77-77. Serdecznie zapraszamy.