Już w najbliższą niedzielę 10 lipca br. w Mechelinkach odbędzie się Morski Festyn „Na fali” organizowany przez stowarzyszenie motorowodniaków Nasze Mechelinki oraz Kosakowskie Centrum Kultury. Uczestnicy festynu z pewnością nie będą narzekać na nudę. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Zabawa rozpocznie się wystrzałowo o godzinie 12:00 salwą z pancernika Rewa M5. A co czeka uczestników imprezy? Mnóstwo morskich atrakcji, w tym m.in. możliwość rejsów po zatoce motorówką, mini kurs wiązania węzłów (dla wytrwałych kursantów w nagrodę rejs pancernikiem), dla odważnych zabawa na wodzie specjalną tubą gyro (pocisk), kółka, banan, a także zwiedzanie torpedowi od strony morza. Młodzież powyżej 18 roku życia będzie miała możliwość pływania na RIBIE. Nie lada gratka czeka na wszystkich Panów – strzelanie z broni laserowej do celu, zorganizowane przez Kosakowski Klub Sportowy Neptun, przejazd motocyklowy grupy „Motocykliści 125 Trójmiasto” oraz członków zespołu „Bimbrownicy”. Dla fanów muzycznych doznań zaplanowano dwa koncerty zespołu muzycznego „Czajka/Bliskowski/Tryba Acoustic Trio” o godzinie 17.00 oraz zespołu „Bimbrownicy” o godzinie 20.00 (oba koncerty odbędą się na Scenie Letniej w Mechelinkach). Podczas festynu nie zabraknie zabaw czy konkursów z nagrodami. Dla podniebienia zaplanowano stoisko z watą cukrową i popcornem oraz pieczenie kiełbasek na ognisku przygotowanym przez Sołectwo Mechelinki. Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy: Sołectwo Mechelinki, Kosakowo Sport, Moje Mechelinki, KKS Neptun, Klima Pro, Platforma Ratownicza, Trefl, Haugesund Rep.AS