Już w najbliższy piątek 22 lipca przy ul. Żeromskiego w Kosakowie odbędzie się  Piknik PRL. Przypomnijmy, wydarzenie wcześniej zostało odwołane z powodu trudnych warunków pogodowych. Tym razem pogoda ma dopisać, a my liczymy na to, że dopiszą także uczestnicy. 

Podczas imprezy przeniesiemy się do epoki porucznika Borewicza, saturatorów oraz towarów spod lady. Występ Gdańskiej Orkiestry Ogrodowej przypomni nam muzyczne hity sprzed lat, ale będziemy mogli podziwiać też samochody z lat 70’ i mobilne muzeum PRL. Najmłodsi z kolei nauczą się grać w gumę oraz sznura. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej, na której będzie można m.in. schłodzić się pijąc kultową oranżadę.

Piknik PRL odbędzie się w piątek 22 lipca br. przy placu na ul. Żeromskiego w Kosakowie. Start godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.