Tradycyjnie na początku września gmina Kosakowo organizuje Dożynki Gminne. Na scenie zobaczymy znaną i lubianą szerokiej publiczności wokalistkę Cleo.🤩
Tegoroczne obchody Święta Plonów, uzupełnią jeszcze występy lokalnych chórów i zespołów folklorystycznych oraz młodzi artyści z naszej gminy. Uroczystość uświetni również występ Orkiestry Dętej Gminy Kosakowo pod batutą kapelmistrza Zbigniewa Kostrzewskiego.🎺🎷
Podczas obchodów Dożynek w pobliżu placu koncertowego tworzymy specjalne strefy dla uczestników wydarzenia. Obok wielobarwnych, sołeckich namiotów do których odwiedzania zapraszają sołtysi, znajdować się będą strefy gastronomiczne oraz strefa animacji i warsztatów dla dzieci m.in. (gry, zabawy, dmuchany plac zabaw).
Ponadto utworzona zostanie strefa wystawców, na której swoje wyroby zaprezentują lokalne firmy oraz producenci.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny 😀