Z głębokim żalem żegnamy śp. Pawła Narlocha, mieszkańca Mostów, który 4 września 2020 roku przegrał długoletnią walkę z  nieuleczalną chorobą.

Pana Pawła zapamiętamy, jako oddanego pasji fotograficznej i filmowej wieloletniego współpracownika kosakowskiego samorządu. Z aparatem i kamerą w ręku, z ogromnym zaangażowaniem uwieczniał ważne momenty z życia gminy Kosakowo i jej mieszkańców, wydarzenia i uroczystości kulturalne, sportowe i rozrywkowe.

Za swoją działalność zawodową i społeczną, w 2008 roku został uhonorowany wyróżnieniem Złotego Kłosa Gminy Kosakowo.

Podróżnik, miłośnik motoryzacji, wielbiciel kultury, zwłaszcza muzyki i teatru, człowiek o ogromnym sercu, niespotykanej życzliwości i serdeczności. Przyjaciel, na którego zawsze można było liczyć.

Rodzinie śp. Pawła Narlocha składamy wyrazy współczucia.