W Warszawie trwa międzynarodowa konferencja pt. „W kierunku unijnego planu działania dla chorób rzadkich”, organizowana w ramach Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej. Wydarzenie gromadzi kluczowych decydentów, ekspertów, przedstawicieli organizacji pacjenckich oraz instytucji unijnych. Naszą Gminę reprezentuje Przemysław Burmer, Pełnomocnik Wójt ds. Osób z Niepełnosprawnościami, który bierze czynny udział ...
Czytaj dalejOsoby z niepełnosprawnościami
W dniu 11 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Choroby Parkinsona, zwracamy uwagę na znaczenie zwiększania świadomości na temat tej trudnej choroby. Naszym celem jest wsparcie pacjentów i ich rodzin, którzy na co dzień borykają się z wyzwaniami, jakie niesie za sobą Parkinson. Czerwony tulipan – symbol Światowego Dnia Choroby Parkinsona na całym ...
Czytaj dalej
