Któż z nas nie zna Christiana Diora? Może nie osobiście, ale nazwisko każdy gdzieś kiedyś usłyszał. Nawiasem mówiąc, jest on autorem słynnego powiedzenia, że Kobiety rzadko przekraczają czterdziestkę i mogą wiek ten zachować w nieskończoność. Słynny projektant mody nie zdążył co prawda za życia zawitać do rewskiej siedziby senioralnej, ale 8 marca – w ten jeden szczególny dzień w roku, w którym kobiety wypada czcić i wielbić jeszcze bardziej niż na co dzień – duch jego słów unosił się w powietrzu aż nader wyraźnie. Jak Seniorzy związani z rewską siedzibą świętowali Dzień Kobiet? Muzyką – na żywo, o nią zadbali niezastąpieni: Zdzisław Urla i Jerzy Czuczman. Słodyczą – nie mogło zabraknąć pysznych tortów, ciast, ciastek i ciasteczek. Białymi różami i czekoladkami Merci – o te przyjemności wręczone każdej przybyłej Pani zatroszczyli się Wójt Gminy wraz ze swoim Zastępcą, przy okazji jednego z konkursów udowadniając, że gminę Kosakowo rzeczywiście znają jak nikt inny (trafnie odgadli wszystkie gminne zakamarki na zdjęciach z wycieczek pieszych i rowerowych naszych Seniorów). Wspaniałą atmosferą – chyba nie trzeba dodawać, że innej w naszej senioralnej siedzibie nie znamy… (Około) czterdziestoletnie w nieskończoność towarzystwo potwierdziło, że umie śpiewać, brać udział w konkursach i się bawić… niemal w nieskończoność.