Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. Udział w Spisie jest obowiązkowy – obowiązkową metodą jest samospis internetowy na stronie GUS:

spis.gov.pl.

Jeśli nie spiszemy się przez internet, skontaktuje się z nami rachmistrz: telefonicznie lub bezpośrednio, żeby dokonać spisu.

Mieszkańcy gminy Kosakowo spisać się mogą również w Urzędzie Gminy w Kosakowie, a nasi Seniorzy – w rewskiej siedzibie senioralnej. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z pełnomocnikiem Wójta ds. seniorów i współpracy z gminami partnerskimi pod numerem telefonu

604 948 363

w celu umówienia terminu Państwa wizyty w siedzibie, w czasie której pełnomocnik pomoże Państwu dokonać samospisu – z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, bez kolejek czy zbędnego pośpiechu.