Owoce, słodycze, pyszna kawka, w tle szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej, czyli z uśmiechem oddajemy się rozkosznym plenerowym spotkaniom przy rewskiej siedzibie senioralnej. Ale ale – na tyle nadprogramowych kalorii to trzeba odpowiednio się przygotować, prawda? Jak? Najlepiej uczestnicząc w spacerowych wędrówkach po najpiękniejszych terenach gminy Kosakowo. Tradycyjną środową eskapadę grupy spacerowej (28 kwietnia br.) postanowiliśmy bowiem okrasić ostatnio spotkaniem piknikowym. Brzmi kusząco? I tak być powinno. Zresztą… wszystko będzie jak być powinno, tak zbudowany jest świat – niechże ten cytat z Mistrza i Małgorzaty Michaiła Bułhakowa przyświeca senioralnym zajęciom plenerowym. Zapraszamy każdego w wieku drugiej, trzeciej, czwartej i piątej młodości – plus 55, plus aktywny tryb życia, plus znakomita atmosfera, minus nuda, minus zasiedzenie w domu. Do zobaczenia – w każdą środę o godz. 10.00, zbiórka w różnych miejscach gminy, prosimy śledzić informacje na naszej senioralnej podstronie.