Co prawda z troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich Seniorów z gminy Kosakowo nasza rewska siedziba przy ul. Morskiej 56 pozostanie nieczynna do odwołania, odwołane są również wszystkie zajęcia senioralne na terenie gminy, niemniej jednak zamieszczać będziemy na naszej podstronie materiały – do poczytania i relaksu oraz do nauki języków obcych. W ten sposób nie opuszczając naszych domostw, nie stracimy jednocześnie okazji do aktywności i przećwiczenia naszych umysłów. Nie dajemy się wirusowi! Choćby i w koronie! Trenujmy nasze ciała i umysły w domowym zaciszu! Bądźmy wciąż aktywni!

Materiały zamieszczane będą według harmonogramu Państwa ulubionych zajęć – i tak w poniedziałek zabieramy się za język niemiecki, we wtorek angielski i francuski, w środę zdradzimy kilka szachowych technik, w czwartek zamieścimy ćwiczenia z gimnastyki umysłu. We wtorek – jako że nie możemy bezpośrednio uczestniczyć w spotkaniu ze sztuką – zamieścimy również kilka zabawnych informacji ukazujących impresjonizm w krzywym zwierciadle.