11 listopada wystartuj w Kosakowie
10:00 to 15:00 - 11 listopada 2019
Lotnisko Gdynia- Kosakowo, ul. Gen. W. Andersa 2A

Zapraszamy na kolejną edycję biegów niepodległościowych – odbędzie się start na 10 km oraz starty dzieci i młodzieży. Co istotne, trasa biegu głównego będzie prowadzić w całości po terenie lotniska cywilno-wojskowego Gdynia-Kosakowo. To niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić się w terenie na co dzień niedostępnym dla biegających!

11 listopada br. będziemy obchodzić 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorzy -  Gmina Kosakowo, 43.  Baza Lotnictwa Morskiego oraz firma The North Event, zachęcają, by ten dzień świętować w sposób aktywny. Zapraszamy całe rodziny do Kosakowa, aby wystartować w tym nietuzinkowym wydarzeniu biegowym.

Na mecie każdy uczestnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy odlewany medal, wodę i ciepły posiłek regeneracyjny.

Start w Kosakowie to nie tylko bieg na 10 km dla dorosłych zawodników. Organizatorzy przygotowali również aż sześć kategorii dla dzieci i młodzieży, w których będzie można wystartować na dystansach dostosowanych do wieku młodych sportowców.

Biuro zawodów, w dniu 10 listopada, w godzinach 15– 18, będzie czynne w holu głównym szkoły w Kosakowie przy ul. Żeromskiego 11. Tam będzie można się zapisać i odebrać pakiety startowe.
W dniu imprezy - 11 listopada, będzie można się zapisać i odebrać pakiety od godziny 10:00 do 15 minut przed każdą wyznaczoną godziną startu danej kategorii wiekowej.

Zapisy: elektronicznezapisy.pl, Informacje: Aktualności Gmina Kosakowo

Eksport

Góra

W dniu 23.12.2022 Urząd Gminy będzie czynny do godziny 13:00.