I Zawody Strongman w Kosakowie
15:00 to 20:00 - 21 września 2019
Centrum Sportowe Kosakowo, ul. Żeromskiego 11

Jeżeli chcesz przekonać się na własne oczy do czego zdolni są prawdziwi siłacze, już dziś zaplanuj wizytę na I Zawodach Strongman o Puchar Wójta Gminy Kosakowo. Współczesnym gladiatorom sportów siłowych przerzucającym herkulesowe ciężary kibicować można będzie 21 września (sobota), od godziny 15, na placu przy Centrum Sportowym w Kosakowie.

Zawody strongmanów zagoszczą w naszej gminie po raz pierwszy w historii. Weźmie w nich udział ośmiu zawodników z całej Polski, którzy będą rywalizować o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Kosakowo Marcina Majek. Areną zmagań siłaczy będzie plac na terenie kosakowskiego Centrum Sportowego. Gościem specjalnym oraz sędzią głównym zawodów będzie Jarosław Dymek, który wielokrotnie walczył przed polską jak i światową publicznością, między innymi z Mariuszem Pudzianowskim.

W programie imprezy, oprócz rywalizacji sportowej, zaplanowano pokaz znanego w całej Polsce trójboisty Jana Łuki oraz konkursy dla publiczności. Zapowiada się moc dosłownie silnych wrażeń.

Partnerem organizacyjnym Gminy Kosakowo będzie klub Siłacze Pomorza (Marcin i Malwina Kacnerscy).

Eksport

Góra

W dniu 23.12.2022 Urząd Gminy będzie czynny do godziny 13:00.