Sołtysi i rada sołecka

Wykaz sołtysów Gminy Kosakowo i rad sołeckich

Dębogórze

Imię i nazwisko: Józef Melzer
E-mail: melzer@kosakowo.pl
Telefon: 664 185 581
Adres 81-98 Dębogórze, ul. Roślinna 9
Rada sołecka: (7-osobowa): Helena Miler, Anna Świętosławska, Łucja Klawikowska, Piotr Dymon, Sebastian Draga, Edward Chechliński, Michał Gotowała

Dębogórze Wybudowanie

Imię i nazwisko: Krzysztof Toruńczak
E-mail: torunczak@kosakowo.pl
Telefon: 692 734 029
Adres: 84-200 Dębogórze Wybudowanie, ul. Mostowa 3
Rada sołecka: (5-osobowa): Zbigniew Grablowski, Rafał Grubba, Małgorzata Pietruszka, Katarzyna Lewańczyk, Adam Plichta

Kazimierz

Imię i nazwisko: Grzegorz Flatau
E-mail: flatau@kosakowo.pl
Telefon: 664 735 761
Adres: 84-200 Kazimierz, ul. Majowa 71
Rada sołecka: (5-osobowa): Jadwiga Wrzałek, Eryka Ulenberg, Ludwika Bieszke, Grażyna Rzemiszke, Adam Frątczak

Kosakowo

Imię i nazwisko: Andrzej  Śliwiński
E-mail: andrzej.sliwinski@kosakowo.pl
Telefon: 664 736 959
Adres: 81-198 Kosakowo, Nad Stawem 6
Rada sołecka: (7-osobowa): Artur Rogalski, Olimpia Nadolska, Joanna Miklaszewicz-Kowalkowska, Małgorzata Grzelak, Grażyna Kmiecik, Lucyna Wilga, Małgorzata Bławat

Mechelinki

Imię i nazwisko: Adam Kujawa
E-mail: kujawa@kosakowo.pl
Telefon: 664 196 357
Adres: 81-198 Mechelinki ul. Falista 13
Rada sołecka: (5-osobowa): Aleksandra Czerlińska, Elżbieta Zapadka, Aldona Chojka, Ilona Denc, Marcin Wojtaszewski

Mosty

Imię i nazwisko: Alina Merchel
E-mail: merchel@kosakowo.pl
Telefon: 604 225 869
Adres: 81-98 Mosty, ul. Konwaliowa 29
Rada sołecka: (7-osobowa): Ewa Szemiot, Danuta Karwowska, Małgorzata Owanek, Wioletta Klein, Małgorzata Niedbała, Violetta Klebba, Joanna Klein

Pierwoszyno

Imię i nazwisko: Ewa Purska
E-mail: purska@kosakowo.pl
Telefon: 664 185 525
Adres: 81-198 Pierwoszyno, ul. Kaszubska 49
Rada sołecka: (6-osobowa): Bożena Mikicka, Danuta Miotke-Thűrmer, Katarzyna Matejko, Daniel Wruk, Alicja Kaleta, Anna Wojtunik

Pogórze

Imię i nazwisko: Adam Pałasz
E-mail: palasz@kosakowo.pl
Telefon: 532 557 155
Adres: 81-198 Pogórze, ul. Mickiewicza 29
Rada sołecka: (7-osobowa): Beata Dobrowolska, Piotr Taczała, Robert Reiwer, Stefan Grzenia, Sylwester Raducha, Mateusz Szmidt, Wanda Tobiańska

Rewa

Imię i nazwisko: Jacek Hennig
E-mail: hennig@kosakowo.pl
Telefon: 692 712 968
Adres: 81-198 Rewa, ul. Morska 28
Rada sołecka: (5-osobowa): Jolanta Dobryłko, Jolanta Kupc, Joanna Dalecka, Jarosław Wittstok, Zdzisław Migga

Suchy Dwór

Imię i nazwisko: Bożena Roszak
E-mail: roszak@kosakowo.pl
Telefon: 608 636 149
Adres: 81-198 Suchy Dwór, ul. Lema 1
Rada sołecka: (7-osobowa): Janina Czech, Magdalena Wojnicka, Ewa Orczyk, Agnieszka Miklaszewicz, Danuta Rączka-Babula, Aneta Kowalczyk, Anna Wojnarska

Góra