Coroczna akcja organizowana  przez Puckie Hospicjum pt. „Ty też możesz zostać Mikołajem marzeń”, pobudza do niesienia bezinteresownej pomocy chorym, sędziwym ludziom wśród których opiekę znaleźli również mieszkańcy gminy Kosakowo.

13 grudnia br. delegacja pracowników Urzędu Gminy Kosakowo wraz z zastępcą wójta Marcinem Kopitzkim przekazała puckiem hospicjum pw. św. Ojca Pio zebrane przez pracowników dary.

Zgodnie z lista uzgodnioną z elfami przekazane zostały środki czystości, specjalistyczne środki pielęgnacyjne, koce, itp. Dyrektor Puckiego Hospicjum Anna Jochim-Labuda na ręce zastępcy wójta złożyła serdeczne podziękowania dla darczyńców. Przekazała, że realizuje działania zgodne z myślą inicjatora hospicjum ks. Jana Kaczkowskiego, który powtarzał „….moim największym marzeniem jest to, żeby nie padło hospicjum w Pucku. To jest moje dzieło, poświęciłem mu dziesięć lat życia. Muszę zrobić wszystko, żeby je zabezpieczyć.”

Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć malutką cegiełkę do tych marzeń.