Zawsze marzyłeś o tym, by nauczyć się grać w brydża, ale nie miałeś dotychczas czasu, odwagi lub możliwości? Teraz masz okazję. Kolejny już raz Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej wspiera finansowo akcję Brydż 60+ w ramach programu Aktywności Społecznej Osób Starszych. Zachęcamy wszystkich seniorów w wieku 60+ z gminy Kosakowo do zapisów na kurs brydża sportowego, współfinansowany przez Polski Związek Brydża Sportowego, który odbędzie w Domu Kultury w Pierwoszynie w drugiej połowie września (dokładne terminy zostaną ustalone po zebraniu listy osób zainteresowanych). Zapisywać się mogą również osoby młodsze, ponieważ w przypadku dużej liczby zgłoszeń zorganizujemy szkolenie. Kurs prowadzić będzie znany instruktor Andrzej Burczyk. Zapisy przyjmować będzie Referat ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo: sport@kosakowo.pl