W gminie Kosakowo dla mieszkańców i gości dostępnych jest kilka punktów parkingowych:

  • w Rewie: ul. Morska 56 (tuż za rewską siedzibą senioralną), ul. Surfingowa oraz ul. Wodna.

Od bieżącego roku do dyspozycji kierowców są zupełnie nowe miejsca postojowe dostępne tuż przy rewskiej siedzibie senioralnej. W przedsięwzięciu powstała pełna infrastruktura towarzysząca w tym m.in. stojaki na rowery, stacja ładowania samochodów elektrycznych, tablica informacyjna, ławki, kosze oraz została zagospodarowana zieleń wokół terenu. Nowy parking o powierzchni ponad 1600 m² został zrealizowany m.in. dzięki środkom pochodzącym z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego pozyskanym przez Stowarzyszenie Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej z Władysławowa.

  • w Mechelinkach przy ul. Nadmorskiej (na prawo od molo oraz na końcu ul. Nadmorskiej) – parkingi wyłączone z użytku podczas mistrzostw świata skuterów wodnych organizowanych w dniach 18-21 maja br. 
  • w Kosakowie przy ul. Rzemieślniczej (parking płatny) oraz przy ul. Żeromskiego (vis a vis Urzędu Gminy Kosakowo).

Jednocześnie zachęcamy, aby w dniach 18-21 maja br. podczas trwania zawodów mistrzostw świata skuterów wodnych federacji IJSBA World Series Round 1 Poland – Jettribe European Championship skorzystać z parkingów wyznaczonych w Kosakowie (przy Centrum Sportowym Kosakowo, ul. Żeromskiego 11 oraz naprzeciwko Urzędu Gminy Kosakowo.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ze względu na utrudnienia w ruchu kołowym oraz wyłączeniu parkingów, turystów i kibiców zachęcamy do skorzystania ze ścieżki rowerowej, która prowadzi z Kosakowa do Mechelinek.