AKTUALIZACJA (11.05.2022)

Spotkanie  dla przedsiębiorców oraz właścicieli terenów inwestycyjnych w Kosakowskie Centrum Kultury zaplanowane na 11 maja br. zostało ODWOŁANE.
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, spotkanie z przedsiębiorcami oraz właścicielami terenów inwestycyjnych w Gminie Kosakowo w zaplanowanym terminie nie odbędzie się. Wydarzenie zostanie zorganizowane w późniejszym terminie, o którym będą Państwo poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

———————————————————————————————————————————————————————-

Wójt gminy Kosakowo Marcin Majek, Invest in Pomerania i Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają na spotkanie dotyczące przyszłej współpracy pomiędzy właścicielami gruntów, a przedsiębiorcami poszukującymi terenów inwestycyjnych w gminie Kosakowo. Spotkanie odbędzie się 11 maja br. o godzinie 17.00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie.

Wydarzenie ma na celu powiększenie bazy terenów inwestycyjnych o grunty położone w regionie, potencjalnie istotne w kontekście zagospodarowania na cele produkcyjne i usługowe oraz przekazanie informacji o zwolnieniach podatkowych, co w przyszłości pozwoli na przyciągniecie nowych inwestorów do gminy.

Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele firm szukających terenów pod inwestycje, z drugiej strony mile widziani są także właściciele gruntów, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich nieruchomości pod nowe, kluczowe dla rozwoju gminy Kosakowo projekty produkcyjne i logistyczne. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wprowadzić swój teren do bazy terenów inwestycyjnych województwa pomorskiego, prowadzonej przez Invest in Pomerania i Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną. Spotkanie zaplanowano na 11 maja br. o godz. 17:00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie.

Zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować na adres e-mail: michal.hajduk@investinpomerania.pl lub tel: 885 660 652 do dnia 10 maja br. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.