W piątek, 29 grudnia br. odbyło się spotkanie wójta gminy Kosakowo Marcina Majek z dyrektorem Kosakowskiego Centrum Kultury Tomaszem Świerczem. Podczas spotkania wójt wręczył dyrektorowi umowę kontynuująca dobrą, rozwijającą się współpracę na kolejne 5 lat. 

W ciągu ostatnich lat współpracy z obecnym dyrektorem gminnej placówki kultury, byliśmy świadkami wielu niezwykłych wydarzeń i projektów, które zasłużyły na uznanie zarówno mieszkańców, jak i gości z zewnątrz. W Kosakowskim Centrum Kultury udało się stworzyć atmosferę otwartości i akceptacji, która sprzyja różnorodności artystycznej i kulturalnej. Regularne wystawy, koncerty, warsztaty i inne wydarzenia przyciągnęły uwagę społeczności wnosząc pozytywny wkład w rozwój życia kulturalnego mieszkańców naszej gminy – komentuje wójt gminy Kosakowo, Marcin Majek.

Dyrektorowi Kosakowskiego Centrum Kultury Tomaszowi Świerczowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej i pełnej inspiracji przyszłości.