Hucznie i z wielką pompą (również orkiestrową – za sprawą Orkiestry Dętej Gminy Kosakowo) obchodziliśmy w tym roku Międzynarodowy Dzień Seniora w gminie Kosakowo. W programie imprezy zorganizowanej przez Kosakowskie Centrum Kultury w sobotę 20 listopada br. przy współpracy z Urzędem Gminy, poza koncertem wspomnianej orkiestry znalazły się również: występ Teatru Muzycznego Hals oraz zabawa taneczna przy akompaniamencie Solo Band. Jeśli ktoś miał ochotę na chwilkę odpocząć od scenicznych widowisk, znalazł czas na zajrzenie do tradycyjnych stoisk lokalnych wystawców: Biblioteki Publicznej Gminy Kosakowo, tutejszego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, pracowników Urzędu Gminy z programem Czyste Powietrze, Kosakowskiego Klubu Seniora, dietetyków, magicznej budki fotograficznej oraz niezwykle popularnego tego wieczoru artysty-karykaturzysty. Poniżej prezentujemy relację zdjęciową z tego wydarzenia: