W najbliższą niedzielę 28 stycznia br. zapraszamy na 32. finał WOŚP. W tym roku działamy pod hasłem Płuca po pandemii. Gminny sztab organizowany przez Kosakowskie Centrum Kultury będzie działał w Galerii Szperk w godzinach 12 – 18. Jego celem jest pobicie zeszłorocznego rekordu: 49 078.78 zł.

Podczas wydarzenia do wylicytowania złota płyta zespołu AFTER PARTY, vouchery na usługi u okolicznych przedsiębiorców, którzy jak co roku wspierają WOŚP. Do wylicytowania także prace miejscowych artystów, voucher na lot widokowy helikopterem dla 3 osób czy vouchery na pobyty w hotelach w wielu miastach w Polsce. Na scenie wystąpią m.in. Orkiestra Dęta Gminy Kosakowo, Teatr Młodzieżowy Gminy Kosakowo, Zespół Kosakowianie, Zespół taneczny Dębogórskie Kwiatki.