Informujemy, że od czwartku 11 maja br. w siedzibie Straży Gminnej Kosakowo w Mechelinkach mieszkańcy ul. Nadmorskiej i ul. Klifowej posiadający wjazd od ul. Nadmorskiej mogą odebrać identyfikatory upoważniające do wjazdu na ww. ulicę w dniach 17-21 maja br. Przypominamy, że ze względu na organizację mistrzostw świata skuterów wodnych w tym terminie ul. Nadmorska będzie wyłączona z ruchu.

W czwartek i piątek (11-12 maja br.) w godzinach 10:00-18:00 osoby z upoważnienia wójta gminy Kosakowo podejmą próbę doręczenia identyfikatorów mieszkańcom, których wówczas zastaną w domach. Ilość przepustek będzie jednoznaczna z posiadanymi na terenie posesji miejscami parkingowymi.

Odbiór identyfikatorów uprawniających do wjazdu na ul. Nadmorską podczas trwania zawodów możliwy będzie w dni robocze w godzinach pracy Straży Gminnej Kosakowo.

Jeśli w czasie zmian w organizacji ruchu spodziewają się Państwo gości należy przekazać Straży Gminnej numer rejestracyjny pojazdu, na który dodatkowy identyfikator powinien zostać wydany.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o zmianach w organizacji ruchu w związku z mistrzostwami w Mechelinkach opublikowaną w artykule pod linkiem: https://gminakosakowo.pl/aktualnosci/zmiany-w-organizacji-ruchu-w-zwiazku-z-mistrzostwami-swiata-skuterow-wodnych/.