14 lutego br. dwie uczestniczki zajęć Klubu Seniora w Kosakowie Włodzimiera Calów oraz Pelagia Dampc z Mostów obchodziły jubileusz 91.urodzin. Z tej okazji w kosakowskim klubie odbyło się spotkanie podczas, którego wójt gminy Kosakowo Marcin Majek wraz z sołtys wsi Mosty Aliną Merchel wręczyli jubilatkom kosz podarunkowy oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia. 

Obie Panie cieszyły się z kwiatów, upominku i złożonych życzeń, jednocześnie dziękując za pamięć i odwiedziny. Mimo osiągniętego tak zacnego wieku, jubilatki cieszą się wspaniałym samopoczuciem i pogodnym podejściem do świata, a swoją energią mogłyby obdarować wiele osób.

Jednocześnie przypominamy, że wójt gminy Kosakowo odwiedza mieszkańców gminy, jubilatów, którzy obchodzą co najmniej 90 urodziny.
W związku z tym serdecznie zachęcamy do dokonywania zgłoszeń do Urzędu Stanu Cywilnego w Kosakowie, które mogą dokonać jubilaci lub członkowie rodziny (dzieci, wnuki, rodzeństwo) za ich zgodą. Zgłoszeń należy dokonać z wyprzedzeniem.