Akademia Marynarki Wojennej wznawia akcję zbiórki używanych komputerów, które po kompleksowej naprawie i modernizacji będą przekazywane uczniom, na potrzeby nauki zdalnej w domu. 16 października dwa komputery ofiarowane przez pracowników AMW, które zyskały „nowe życie”, trafiły do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mostach.

fot. AMW Gdynia

Laboratorium Podstaw Techniki Akademii Marynarki Wojennej kontynuuje akcję pozyskiwania komputerów dla dzieci do nauki zdalnej. Jeśli posiadają Państwo zbędny sprzęt komputerowy, możecie go przekazać w „dobre ręce”. Inżynierowie z LPT AMW poddadzą sprzęt gruntownej naprawie i modernizacji. Komputery, które zyskają „nowe życie” będą przekazywane, za pośrednictwem szkół, do potrzebujących uczniów z naszej gminy.

fot. AMW Gdynia

Pozyskujemy tylko zadbany, sprawny sprzęt – informuje kmdr por. Wojciech Mundt, Rzecznik Prasowy AMW. – Wymagania minimalne, które powinien spełniać przekazywany komputer to: procesor 2.0 GHz x 2 rdzenie, RAM 4 GB lub możliwość rozszerzenia do 4 GB, karta sieciowa, system nie starszy niż Win 7. Dokonamy przeglądu, uzupełnimy RAM do maximum, wgramy nową licencję WIN10. Gwarantujemy także skuteczne usunięcie danych.

Jak można przekazać sprzęt komputerowy?

Zachęcamy do kontaktu komandorem porucznikiem Wojciechem Mundtem. Telefon: 694 476 492; email: rzecznik@amw.gdynia.pl Wszystkie komputery przekazywane przez mieszkańców gminy Kosakowo trafią do potrzebujących dzieci z terenu naszej gminy.