Dobiegł końca konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej pn.: „Las zakręcony w słoiku” organizowany w ramach promocji programu „Czyste powietrze”. W piątek 30 czerwca br. odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród jego laureatom.

Konkurs dedykowany był dzieciom do lat 15 z terenu gminy Kosakowo, a polegał na wykonaniu kompozycji roślinnej z użyciem dowolnego słoika z nakrętką lub bez z wykorzystaniem darów lasu. Z przyjemnością podziwialiśmy kreatywne pomysły, które zostały przeniesione do słoika przez dzieci. Wszystkie prace były piękne i wykonane z dbałością o każdy szczegóły. Komisja konkursowa zmierzyła się z trudnym wyborem najlepszych prac. Po długich naradach zdecydowano o nagrodzeniu wszystkich prac, ponieważ wykonano je na wysokim poziomie i zasługiwały na uznanie. Ex aequo przyznano dwa I miejsca, II miejsca i III miejsca.

Wręczenie nagród odbyło się w sali posiedzeń Urzędu Gminy, gdzie wszyscy laureaci z rąk Zastępcy Wójta Marcina Kopitzkiego otrzymali dyplomy oraz nagrody. Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Oto lista naszych laureatów:
I miejsce Zuzanna Nadskakulska lat 6
I miejsce Amelia Narloch lat 5

II miejsce Martyna Hirsz lat 9
II miejsce Matylda Hirsz lat 6

III miejsce Agata Tocke lat 6
III miejsce Zuzanna Tocke lat 10