Informujemy, że w dniu dzisiejszym (05.12.2022 r.) w godzinach popołudniowych po wykonaniu rutynowych badań laboratoryjnych próbek wody powzięliśmy ustną informację od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pucku o braku przydatności wody do spożycia. Dotyczą one Dębogórza z wyłączeniem osiedla Harmony.

Zalecamy mieszkańcom wstrzymanie się od spożycia wody oraz jej użytkowania w celach gospodarczych i higienicznych na terenie sołectwa. Niezwłocznie będziemy przekazywać dalsze informacje pozyskane w temacie od PPIS w Pucku.

Aktualizacja: Dziś, 5 grudnia br. w godzinach 19-21 na parkingu przy Domu Kaszubskim w Dębogórzu (ul. Pomorska 18, przy stawie) będzie wydawana woda do celów spożywczych. Dla każdego mieszkańca Dębogórza przewidziano 5-litrowy baniak wydawany w ww. punkcie dystrybucji.