W dniu 19 maja 2019r. dokonaliśmy oficjalnego otwarcia nowych terenów rekreacyjnych Gminy Kosakowo w Pogórzu. Tego dnia odbył się dla naszych mieszkańców Sportowy Piknik Rodzinny pełen atrakcji, gier, zabaw i nagród przede wszystkim dla najmłodszych.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy Kosakowo Marcin Majek, Zastępca Wójta Marcin Kopitzki oraz Prezes Zarządu Euro Styl S.A. Mikołaj Konopka – Partner główny i Sponsor wydarzenia wraz z Ewą Nowicką Dyrektorem Sprzedaży Euro Styl S.A., Magdaleną Reńską Członkiem Zarządu Euro Styl S.A., Radosławem Serockim Wiceprezesem Zarządu Euro Styl Construction i Filipem Nawratil Zastępcą Dyrektora ds. technicznych Euro Style Constraction.

Cieszymy się wszyscy z otwarcia nowoczesnego wielofunkcyjnego terenu rekreacyjnego, z którego korzystać mogą wszyscy mieszkańcy gminy. Boisko wielofunkcyjne, mini skate park, plac zabaw oraz siłownia plenerowa to niektóre atrakcje otwartego w ubiegłą niedzielę przy ulicy Kościuszki w Pogórzu terenu.

Projekt zrealizowany został dzięki współpracy gminy Kosakowo z firmą Euro Styl, wykonawcą osiedla Beauforta oraz dzięki zaangażowaniu i inicjatywie Radnego Adama Fajksa. Deweloper zabezpieczył w swoich zasobach teren pod inwestycję i ją wykonał. Teraz został nieodpłatnie przekazany gminie Kosakowo i mogą z niego korzystać wszyscy mieszkańcy gminy.

W trakcie pikniku odbył się turniej piłki nożnej, w którym udział wzięły drużyny Sztormu Kosakowo oraz jedna drużyna Lidera Dębogórze. W tym miejscu dziękujemy Panu Piotrowi Fosowi – wiceprezesowi klubu Sztorm Kosakowo za pomoc w organizacji turnieju. Uczestnicy Pikniku mieli okazję wziąć udział w warsztatach crossfit prowadzonych przez Pawła Pietrzaka i  Paulinę Borcowską – trenerów i zawodników crossfit w kategorii ELITE w Polsce. Odbyły się wyjątkowe warsztaty dla dzieci i dorosłych z nauki jazdy na rolkach, deskorolkach i BMXach prowadzone przez szkółkę Roll4All. W bogatym programie imprezy pojawił się też pokaz street dance w wykonaniu szkoły tańca ENZYM Studio. Oczywiście nie zabrakło animacji dla najmłodszych w wykonaniu przezabawnego klauna, były ogromne bańki mydlane, darmowa lemoniada, foodtracki i wiele wiele innych atrakcji w rytm muzyki miksowanej przez Dja.

Nad całością przygotowań i przebiegiem imprezy czuwali Anna Padée kierownik ref. ds. sportu, turystyki i rekreacji wraz z Grzegorzem Braszką z Urzędu Gminy Kosakowo oraz Bartosz Podgórczyk Dyrektor Działu Marketingu Euro STYL wraz z Wojciechem Pizoniem Kierownikiem Projektu w Dziale Marketingu Euro STYL.

Dziękujemy naszemu Partnerowi i Sponsorowi Głównemu. Dziękujemy również Straży Gminnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kosakowa za pomoc w zabezpieczeniu imprezy.

Cieszymy się, że mieszkańcy gminy tak licznie przybyli na nasz Piknik, życzymy wszystkim Państwu samych miłych chwil spędzanych na sportowo w gminie Kosakowo.

W tym miejscu zwracamy się do Państwa z gorącym apelem i prośbą – dbajmy wszyscy o to, aby takie miejsca były cały czas piękne, czyste i zadbane, nie śmiećmy i nie niszczmy, aby służyły nam jak najdłużej i były wizytówką naszej Gminy.

 

Tereny rekreacyjne w Pogórzu juz otwarte

Nowocześnie zagospodarowany gminny teren rekreacyjny wraz z boiskiem wielofunkcyjnym, mini skate parkiem, placem zabaw oraz siłownią plenerową otwarto w niedzielę przy ulicy Kościuszki w Pogórzu obok osiedla Beauforta Euro Styl.Jest to teren, który powstał dzięki współpracy gminy Kosakowo z firmą Euro Styl. Deweloper zabezpieczył w swoich zasobach teren pod inwestycję i ją wykonał. Teraz został nieodpłatnie przekazany gminie Kosakowo i mogą z niego korzystać wszyscy mieszkańcy gminy.Gmina Kosakowo | EURO STYL | Marcin Majek

Opublikowany przez Bałtycka TV Wtorek, 21 maja 2019