Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza przedsiębiorców do bieżącej współpracy, która ma na celu szeroką pomoc w czasie pandemii koronawirusa. Zapraszamy na stronę https://www.arp.gda.pl/1740,covid?tresc=15415, która zawiera najświeższe informacje dotyczące oferty pomocy dla przedsiębiorców. Wśród nadchodzących wydarzeń, warto zwrócić uwagę na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020.

Co jeszcze może zainteresować przedsiębiorców poszukujących wsparcia w dobie pandemii koronawirusa?

Innowacje w firmie w czasie pandemii. Od czego zacząć? – bezpłatny webinar, 26 listopada
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dniu 26 listopada 2020 r. w godz. 10.00-12.00 poświęcone aktualnie realizowanym projektom wspierającym wdrażanie innowacji w przedsiębiorstwach. Podczas spotkania online  m.in.: zaprezentujemy projekt grantowy SPEKTRUM – omówimy zasady udziału w konkursie, a także zasady finansowania usług doradczych związanych z wdrażaniem innowacji, przedstawimy możliwości pozyskania dofinansowania do innowacji technologicznych w  firmach na wsparcie  prac B+R, zaprezentujemy ofertę kompleksowego wsparcia innowacyjnych start-upów na arenie międzynarodowej, a także przedstawimy dostępne formy bezpłatnego wsparcia merytorycznego w innowacjach: program STEP, Asystent Budżetowy, Innovation Coach, Asystent innowacji.

Dotacje dla branży tanecznej. Jak wypełnić wniosek?” – bezpłatne webinaria dot. programu pomocowego Ministerstwa Kultury
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło nabór do programu dotacyjnego Taniec, którego operatorem jest Instytut Muzyki i Tańca. Program jest skierowany do artystów i instytucji, którzy mają osiągnięcia w dziedzinie tańca, a także do tych, którzy dopiero się rozwijają. W konkursie do rozdysponowania jest 1,8 mln złotych.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku organizuje bezpłatne webinaria na temat wypełniania wniosków o wsparcie w ramach programu. 

Zaplanowano trzy terminy:

    • 19 listopada br., godz. 14:30 – 15:30
    • 20 listopada br., godz. 14:30 – 15:30
    • 24 listopada br. , godz. 14:30 – 15:30. 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy online : https://www.arp.gda.pl/1740,covid?tresc=15438.