Najbliższe trzy dni w życiu ośmioklasistów stoją pod znakiem egzaminu podsumowującego naukę w szkole podstawowej. Oceny z języka polskiego, matematyki i języków obcych będą przepustką na dalszej ścieżce edukacyjnej każdego ze 128 uczniów ósmych klas w gminie Kosakowo.

Wszystkim przyszłym absolwentom klas ósmych chcę życzyć „połamania pióra” i jak najwyższych ocen uzyskanych podczas tegorocznego egzaminu – mówi Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo. – Niebawem staniecie przed wyborem kolejnej szkoły, a wysoki wynik egzaminu z pewnością otworzy drzwi do tej wymarzonej i odpowiadającej Waszym zainteresowaniom placówki edukacyjnej.

Za całą 128 osobową grupę ośmioklasistów z gminy Kosakowo trzymamy kciuki i przyłączamy się do życzeń: 100 % wyniku z egzaminu i samych szóstek na świadectwie. Powodzenia na dalszej drodze edukacji w szkole średniej.