Zapraszamy na kolejną kawą z wójtem, która odbędzie się w czwartek 18 stycznia 2024 r. o godzinie 16:00 w Urzędzie Gminy Kosakowo. Spotkanie przewidziane jest do godziny 18:00.

Podczas pierwszych dwóch spotkań poruszono wiele ważnych dla mieszkańców kwestii, którzy mogli zadawać nurtujące ich pytania, uzyskując odpowiedź “od ręki”. Taka formuła spotkań z mieszkańcami, bez konieczności umawiania się, ma już swoje pierwsze owoce m.in. w postaci spotkania, podczas którego szczegółowo omówiono potrzeby mieszkańców z niepełnosprawnościami oraz podjęto działania w celu kompleksowego zajęcia się tematem. Cieszymy się, że takie spotkania tworzą przestrzeń do wspólnego, owocnego dialogu z włodarzem gminy. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie „przy kawie”.