Z okazji Dnia Kobiet wójt Marcin Majek zaprasza mieszkanki gminy Kosakowo na koncert Mateusza Ziółko. Podczas dwóch koncertów odbywających się 10 marca br. o godz. 16.00 oraz 18.00 w Kosakowskim Centrum Kultury artysta przedstawi swoje największe przeboje oraz covery. Tego dnia wszystkie Panie będą mogły usłyszeć między innymi „W płomieniach”, „Na nowo ”, „Szkło” i wiele innych.

Dystrybucja bezpłatnych dla Pań wejściówek na oba koncerty rozpoczyna się 20 lutego poprzez odbiór osobisty w biurze KCK w godz. 8.00 -16.00 od pn. do pt. Można również dokonać rezerwacji telefonicznej pod nr 58 573 77 77 (odbiór dnia kolejnego). Ilość miejsc ograniczona. Równocześnie jest możliwość zakupu biletu w cenie 50 zł dla Panów poprzez platformę interticket.pl udostępnionej w formie linku na stronie Kosakowskiego Centrum Kultury w kalendarzu wydarzeń.

Mateusz Ziółko – polski piosenkarz popowy, pianista, autor piosenek, za które wielokrotnie otrzymywał najwyższe nagrody polskiej sceny muzycznej. Szerokiej publiczności znany z wielu występów telewizyjnych oraz koncertowych projektów muzycznych, takich jak np. Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury czy Queen Story. Obecnie artystę można ponownie oglądać w programie muzyczno- rozrywkowym pt. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi.”