Nic tak nie kształci jak podróże – to prawda stara jak świat, znana również anonimowemu autorowi znanego powiedzenia, że podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi. W dniach 22-24 listopada br. wydamy na niektóre z nich znacznie mniej, a to wszystko za sprawą siódmej już edycji ogólnopolskiej akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Warto z niej skorzystać.

Akcja odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią – dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach kampanii promocyjnej skierowanej zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. Również gminy Kosakowo, bowiem do akcji przyłączył się Dworek w Mechelinkach, który w wymienionych dniach oferuje noclegi z 50 % bonifikatą.Co prawda 50-procentowa zniżka dotyczy tylko noclegów, niemniej jednak dla gości przygotowujemy w tych dniach specjalne menu z degustacją win i serów. Zawsze zapraszamy też do skorzystania z naszej oferty SPA – dowiadujemy się w mechelińskim Dworku.

Wszystkie informacje związane realizacją ofert promocyjnych, w tym terminy, znajdują się na stronach partnerów projektu. Warto pamiętać, że niektórzy partnerzy realizują akcje promocyjne w ramach POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ także w innych terminach.

Listę wszystkich partnerów znaleźć można na stronie internetowej: https://polskazobaczwiecej.pl/. Natomiast szczegółowych informacji dotyczących konkretnych zniżek szukać należy już na stronach internetowych partnerów.