Miło nam poinformować, że dobiegł końca konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej pn.: „Czyste powietrze jak jesienne drzewo” organizowany w ramach promocji programu „Czyste powietrze”. W poniedziałek , 28 listopada br. odbyło  się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Konkurs dedykowany był dzieciom w wieku przedszkolnym (3-6 lat) z terenu gminy Kosakowo, polegał na wykonaniu pracy dowolną techniką plastyczną z wykorzystaniem darów jesieni. Wszystkie prace konkursowe były pięknie wykonane i staranne. Dzieci udowodniły dużą świadomość i wrażliwość w zakresie dbania o środowisko oraz strefę wolną od dymu. Wręczenie nagród odbyło się w urzędzie gminy Kosakowo. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i upominki.

Nasi zwycięzcy:

• I miejsce – Tymon Konarski 6 lat;
  • II miejsce – Leon Labuda 4 lata;
  • III miejsce – Oliwia Jabłońska 4 lata

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, za ich zaangażowanie, poświęcony czas oraz kreatywność. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!