Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona imprezy pod hasłem: „Z POGÓRZA LATO RUSZA”.  W związku z tym już dziś zapraszamy wszystkim mieszkańców oraz gości do wspólnej zabawy inaugurującej lato.

To już tradycja, że „Z POGÓRZA LATO RUSZA”. Nie inaczej będzie i w tym roku. Tym razem festyn rodzinny odbędzie się 29 maja, a impreza, podobnie jak w latach ubiegłych,  będzie miała miejsce na terenie Galerii Szperk.

W programie znajdziemy: występy oraz pokazy szkół i zespołów lokalnych z Gdyni i Kosakowa, liczne warsztaty, strefę KIDS, food trucki, pokazy ratownictwa, konkursy i zabawy. Jednak najważniejszym punktem programu będą koncerty, a w tym roku na scenie pojawi się polski piosenkarz i autor tekstów – Dawid Kwiatkowski.

Festyn rodzinny „”Z POGÓRZA LATO RUSZA” odbędzie się w niedzielę 29 maja. Start godz. 12:00. Wstęp wolny. Zapraszamy.