Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nieodpłatne zajęcia siatkówki plażowej do Rewy prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Pierwsze spotkanie już w sobotę 9 lipca br. 

Spotkania będą się odbywały w każdą sobotę w lipcu i sierpniu (z wyjątkiem 6 sierpnia). Rywalizacja drużyn dwuosobowych. Po każdym turnieju zdobywamy punkty do ogólnej klasyfikacji. Każdy uczestnik powinien być zaopatrzony w strój sportowy/kąpielowy, ręcznik, czapkę z daszkiem, okulary i wodę do picia. Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu, 30 min. przed rozpoczęciem każdego spotkania.

Harmonogram turniejów:

  • Turnieje dla dzieci – godz. 10:00 – 13:00
  • Turnieje dla dorosłych: godz. 13:00 – 16:00

Turnieje w ramach Letniej Ligi Piłki Plażowej będą odbywały się na plaży w Rewie obok Baru Nadmorskiego. Lipcowe rozgrywki zaplanowano na: 9,16,24 i 30 z kolei sierpniowe odbędą się: 13,20 i 27. Zakończenie z kolei będzie miało miejsce 3 września br. Warto dodać, że lipcowe zajęcia będą okazją, by potrenować i przygotować się do organizowanego przez Kosakowo Sport w dniu 23 lipca turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mixtów w Rewie.