20. edycja odbywająca się w roku 50-lecia gminy Kosakowo festiwalu przyciągnęła tłumy, których nie widzieliśmy od pandemii.

Ponad 110 tysięcy uczestników bawiło się na nierozerwalnie związanym z kosakowskim lotniskiem wydarzeniu, które przechodzi do historii jako szczególne zarówno w skali polskiej, jak i europejskiej. Wyjątkowo obfita muzyczna uczta, niepowtarzalna atmosfera, tysiące kroków każdego z czterech dni w nogach openerowiczów, magnetyczne zachody słońca nad festiwalowym miasteczkiem i oczywiście trochę deszczu, którego krople również kojarzą się już z festiwalowymi dniami – to wszystko za nami. Widzimy się znów w kolejnym roku w dniach 3 – 6 lipca!

See you next year!

Dziękujemy również mieszkańcom za wyrozumiałość w te dni, gdy popołudniowe powroty do domu bywały dłuższe niż zazwyczaj z uwagi na ciągnący się sznur aut w kierunku naszej gminy.