Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące działalności organizacji pozarządowych w gminie Kosakowo, które odbędzie się we wtorek 12.12.2023 r. o godzinie 14:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Kosakowo.

W jego ramach każda z organizacji działających na terenie gminy Kosakowo na rzecz jej mieszkańców będzie miała możliwość zaprezentować swoją działalność w mijającym 2023 roku. Zależy nam na tym, abyśmy nawzajem mogli się lepiej poznać, mieć przestrzeń na wspólne rozmowy i planowanie kolejnych, tak wyczekiwanych przez naszych mieszkańców i im służących projektów, które gmina będzie mogła wspierać.

Spotkanie to również doskonała okazja na pozyskanie informacji dotyczącej wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR 2021-2027) Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej. Jej przedstawiciel w krótkim wystąpieniu opowie o wszelkich możliwościach z tym związanych oraz odpowie na wszelkie pytania zgromadzonych na spotkaniu osób.

Spotkanie zakończone zostanie bufetem kawowym, podczas którego będzie można wymienić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z przedstawicielami działających w naszej gminie organizacji pozarządowych oraz włodarzami gminy.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 11 grudnia br. oraz o skorzystanie w tym celu z formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwwuXCUcLbb55yQ4S9buj76QdRjlToxPiQRc_6ZWjCs8oH1g/viewform