W związku z trwającymi robotami drogowymi nastąpi zamknięcie ul. Sowiej w Suchym Dworze. Prace inwestycyjne rozpoczną się w poniedziałek 22 maja br. i potrwają do 30 maja br. Ruch pojazdów będzie się odbywał po wyznaczonym objeździe, dojazd do pasażu handlowego będzie odbywał się bez zakłóceń.

Tymczasową organizację ruchu na ul. Sowiej na czas przeprowadzenia prac przedstawia mapka poniżej.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców oraz użytkowników drogi o stosowanie się do tymczasowych zmian w organizacji ruchu (sygnalizacji, oznakowania pionowego i poziomego lub w sytuacjach newralgicznych – do poleceń osób kierujących ruchem). Wykonawca robót dołoży wszelkich starań, by utrudnienia trwały jak najkrócej oraz zwraca się z prośbą do użytkowników ruchu drogowego o uzbrojenie się w cierpliwość i wyrozumiałość na czas trwających prac.