RedRoad Biuro Projektów Bartosz Waczyński działające w imieniu Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie wraz z Wójtem Gminy Kosakowo zapraszają mieszkańców na konsultacje społeczne w sprawie przygotowania inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1516G Mosty – Mechelinki ul. Szkolna wraz z budową ciągu pieszo-rowerowego i sygnalizacji na przejściu dla pieszych”.

Projektanci i przedstawiciele inwestora spotkają się z mieszkańcami w dniu 29 czerwca (poniedziałek) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Mostach, przy ulicy Szkolnej 16.

Zachęcam do aktywnego udziału w konsultacjach społecznych – mówi Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo. – Zaproszenie kierujemy głównie do wszystkich mieszkańców Mostów i Mechelinek, ale mile widziane będą też osoby z sąsiednich miejscowości.

Głównym celem konsultacji będzie poinformowanie społeczności lokalnej o planowanym przedsięwzięciu wraz z jego prezentacją oraz stworzenie mieszkańcom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych. Po przeanalizowaniu wszystkich wniosków mieszkańców zespół projektowy wprowadzi możliwe korekty rozwiązań projektowych.

Załączniki w wysokiej jakości