Prawdziwa gratka dla wszystkich mieszkańców naszej gminy zapowiada się już w tę sobotę (31 sierpnia). Sołectwo Suchy Dwór obchodzi 18 – urodziny, a z tej okazji do wspólnego zdmuchnięcia osiemnastu świeczek zaproszeni są nie tylko najbliżsi sąsiedzi.

Urodzinowy Festyn Rodzinny rozpocznie się o godzinie 16, na terenie rekreacyjnym przy ulicy Kochanowskiego, a Rada Sołecka Suchego Dworu i pani Sołtys Bożena Roszak obiecują, że atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Na najmłodszych czekać będą gry, zabawy i kreatywne warsztaty. O oprawę muzyczną zadba Orkiestra Dęta Gminy Kosakowo oraz zespół Czarne Kapelusze, a do północy potrwa zabawa taneczna.

Organizatorzy zadbali też, aby w strefie gastronomicznej posmakować dobrej kuchni.