Zapraszamy na nowy cykl otwartych spotkań: „Przyjemna Podróż do siebie” finansowanych z budżetu gminy Kosakowo. Warsztaty rozpoczną się od 6 lutego br. i są bezpłatne dla mieszkańców. Na spotkania obowiązują zapisy pod numerem  510 335 041.
Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się jak pielęgnować wewnętrzną mądrość, akceptować siebie i zaangażować się we własne życie, łagodzić stres, wyciszyć umysł oraz wspaniale się bawić.
Spotkania w oparciu o pracę z metaforą będą prowadzone przez Paulę Dobrowolską-Skarzyńską z Pracownii BeFlow. Psycholog duszy, Praktyk Psychologii Pozytywnej, Soul Coach oraz trener dialogu serca i redukcji napięć psychoruchowych. Prywatnie Paula jest artystką. Kocha sztukę! Szczęśliwa żona i psia mama. Lubi leśne spacery. Uwielbia świat, jego zapachy i smaki. W wolnych chwilach tworzy obrazy malując intuicyjnie, tańczy, śpiewa, słucha muzyki i zanurza się w ciszy. Jest fanką bajek Disneya.
Warsztaty oparte m.in. na terapii tańcem i ruchem, ćwiczeniach odkrywających i pogłębiających dialog wewnętrzny. Podczas nich będzie można nauczyć się korzystać z narzędzi redukujących napięcia w ciele oraz harmonizujących i polepszających samopoczucie.
  • Godzina i miejsce spotkań — wtorki, godz. 18:00 – 19:30
    Miejsce spotkań: Szkoła Podstawowa w Dębogórzu (ul. Pomorska 30, sala z lustrami, wejście od strony sali gimnastycznej)
  • Godzina i miejsce spotkań — środy, godz. 18:00 – 19:30
    Miejsce spotkań: Szkoła Podstawowa w Pogórzu (ul. Szkolna 15, świetlica/stołówka, parter, wejście od strony sali gimnastycznej)

Serdecznie zachęcamy do zapisów na warsztaty.